Projektowanie zrównoważone – wnętrze na miarę XXI wieku

Nurt projektowania zrównoważonego powstał w odpowiedzi na globalny kryzys ekologiczny oraz pozostałe dolegliwości naszych czasów. Łączy w sobie wiele dyscyplin realizacji prac inwestycyjnych. Pozwala na stworzenie wnętrza ekologicznego i rozwojowego już od etapu projektu, przez budowę, po codzienne użytkowanie danej przestrzeni. W naszym studio promujemy założenia projektowania zrównoważonego i tworzymy wnętrza na miarę potrzeb XXI wieku.

 

Co to jest zrównoważony design?

Nie jest ci obojętny los naszej planety i zależy Ci, żeby wnętrze, w którym mieszkasz, było tego przykładem? Zrównoważony design jest na to doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu twoja przestrzeń powstanie z wykorzystaniem odnawialnych zasobów, z jak najmniejszą ingerencją w naturalne środowisko, a wręcz pomoże ci mieszkać w harmonii z przyrodą. To nasza głowa w tym, aby doradzić ci, co powinien zawierać projekt i jakie dokładnie masz możliwości. Nasze studio dopilnuje również, aby realizacja projektu przebiegła zgodnie z założeniami zrównoważonego projektowania.

 

Aranżacja zróżnicowanych wnętrz

W projektowaniu zrównoważonym na równi z potrzebami domowników stoją potrzeby środowiska, w jakim powstaje dana inwestycja. Poza estetyką i funkcjonalnością bierzemy też pod uwagę kulturę miejsca, jego lokalizacje i krajobraz. Zależy nam na idealnym  dopasowaniu projektu do przestrzeni. Jeśli dla ciebie również są to ważne kwestie i odpowiada ci projektowanie zrównoważone, to z pewnością znajdziemy wspólny język.