Zamieszkaj na Arktyce – wnętrza inspirowane zimą

Nie mamy na myśli przeprowadzki w okolice bieguna północnego, choć absolutnie tego nie odradzamy. Pozostając jednak w polskiej rzeczywistości, chcemy ci przybliżyć styl aranżacji, który wprowadza do wnętrza czysty i rześki klimat, a jednocześnie nie pozbawia go przytulności.

 

Tajemnicze zimowe wnętrza

Arktyka to prostota i minimalizm: lodowce, śnieg, ocean, uśpiona przyroda. Tak widzimy ten obszar za dnia, ale czy to jedyne oblicze Arktyki? Są tam przecież miejsca zaciszne, gdzie można chronić się przed mroźnym wiatrem, rozpalić ognisko i podziwiać czyste, nocne niebo. Dokładnie taki sam może być twój apartament: czysty, surowy, minimalistyczny, ale dzięki dodatkom i odpowiedniemu oświetleniu również przytulny, gdy tego zechcesz. Jak uzyskać taki efekt? Pozwól, że doradzimy ci w naszym studio.

 

Dla kogo apartament inspirowany Arktyką?

Biały jest kolorem bazą lub tłem w różnych wnętrzach, a tutaj pełni funkcję koloru przewodniego. Możesz więc spokojnie ulec urokowi Arktyki i właśnie takie wnętrze urządzić, a w razie zmiany zdania, łatwo odmienisz jego oblicze. Jeśli więc sądzisz, że wnętrza inspirowane zimą są tylko dla zdecydowanych i odważnych, to mamy dobrą wiadomość. Możesz śmiało eksperymentować. Postaw po prostu na naturalne materiały i kolory oraz zainwestuj w jakość dekoracji, a nie ich ilość. Przypominamy, że Arktyka to zapierający dech w piersi minimalizm. Radzimy zadbać o dużą ilość naturalnego światła i nastrojowe źródło ciepłego. Może być to kominek lub odpowiednie oświetlenie. Po więcej porad lub konkretny projekt możesz zgłosić się do naszego zespołu.