Sztuka we wnętrzu

Elementy sztuki wybieramy przede wszystkim dopasowując je do klienta. Chodzi nam o dekoracje artystyczne, które są charakterystycznym elementem aranżacji przestrzeni z którymi utożsamiają się mieszkańcy. Styl ten będzie idealnie pasował do osób szczególnie wrażliwych na piękno i kochających otaczanie się dziełami sztuki. W naszym studiu zdajemy sobie sprawę z codziennych wrażeń wywoływanych przez sztukę u domowników. Sami jesteśmy jej wielbicielami, więc chętnie podpowiemy, jak eksponować sztukę w poszczególnych przestrzeniach.

Jaka sztuka jest dziś w modzie?

Współczesne wnętrza charakteryzują się równowagą między dekoracjami a funkcjonalnością. Są to raczej przestrzenie minimalistyczne, w których świetnie odnajdują się wielkie formaty. Po przesyceniu się rynku produktami tworzonymi na skalę masową znów mamy modę na docenianie wyjątkowych i pojedynczych przedmiotów. Nie mówimy jednak wyłącznie o obrazach i rzeźbach. Dziś dziełem sztuki może być dekoracja użytkowa, np. fotel, lampa albo stół. Pozwala to na codzienne obcowanie ze sztuką bez nadmiernego przepychu, który typowy jest dla starych, zabytkowych domów.

 

Jak wykończyć wnętrze sztuką?

Wiesz, co ci się podoba, ale nie umiesz zdecydować, jak to ma wykończyć twoją przestrzeń? A może marzy ci się wnętrze udekorowane sztuką, ale nie wiesz czym dokładnie? Nasz team z przyjemnością się tym zajmie i pomoże ci odpowiednio wykończyć inwestycję. Znajdziemy idealne przedmioty i dopasujemy je do wnętrza, tak aby wydobyć jego charakter albo zaprojektujemy wszystko pod twoją ulubioną rzeźbę lub obraz.